Apokalipsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Praca dla Reda

View previous topic View next topic Go down

Praca dla Reda Empty Praca dla Reda

Post by Mistrz Gry 2014-11-29, 10:33

oczy, wydawało mu się, że śni, ale co, o czym – tego nie wiedział już z chwilą otwarcia powiek. Właściwie mógłby, nie wstając z łóżka, przewidzieć z grubsza, a może i co do joty, rozkład zaczynającego się dnia. Rozkład dnia zaczynał się już u tego dnia zarania, już od zarannych zórz. Z. najchętniej w ogóle nie wstawałby z łóżka, w ogóle nie otwierałby oczu, byłby najszczęśliwszy, gdyby nie musiał nic. Ale dom powoli zaczął wypełniać się hałasami. Dziecko biega
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Punkty życia :
Praca dla Reda Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Praca dla Reda Right_bar_bleue

Liczba postów : 8

Back to top Go down

Praca dla Reda Empty Re: Praca dla Reda

Post by Mistrz Gry 2014-11-29, 10:34

ci Marka Hłaski Musiałem chyba coś pomylić, bo kiedy obudziłem się w nieogrzanym autobusie, jej już nie było. A przecież wsiadaliśmy razem. Musiałem coś pomylić, przespać. Przez niewielki krążek szyby wydrapany w szronie widać było tylko biel. Autobus stał w polu, łagodnie pofałdowanym jak obrus rzucony niedbale na wigilijny stół. Ludzie sprawiali wrażenie całkowicie obojętnych na to co się dzieje. Ale właściwie nic się nie działo; staliśmy, trudno nawet powiedzieć czy na coś czekaliśmy, autobus przecież mógł już skończyć kurs. Jednak nikt nie kwapił się z wysiadaniem. Dopiero po chwili zorientowałem się, że drzwi autobu
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Punkty życia :
Praca dla Reda Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Praca dla Reda Right_bar_bleue

Liczba postów : 8

Back to top Go down

Praca dla Reda Empty Re: Praca dla Reda

Post by Admin 2014-11-29, 10:34

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Kości

'dupa' : 3, 6, 6, 3, 3, 2, 5, 5, 5, 2, 3, 1
Admin
Admin
Admin

Punkty życia :
Praca dla Reda Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Praca dla Reda Right_bar_bleue

Liczba postów : 20

Back to top Go down

Praca dla Reda Empty Re: Praca dla Reda

Post by Sponsored content

Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum