Apokalipsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wzór akcepta karty postaci

View previous topic View next topic Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Wzór akcepta karty postaci

Post by Mistrz Gry 2014-11-29, 10:32

iedy moja dziewczyna Evelyn zaciągnęła mnie do wróżki, nie sądziłem nawet, że będzie do preludium do największej przygody mojego życia. Chociaż, z drugiej strony, nie jestem w stanie stwierdzić, czy w moim nudnym życiu, nie czeka mnie coś jeszcze bardziej spektakularnego. Modlę się o to, aby nie. Była wczesna jesień. Drzewa zaczęły już szczodrze sypać liśćmi, mimo że było dość ciepło i słonecznie. Kilka chmur na niebieski
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 8

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Frances Payne 2014-11-29, 10:40

oru, a za sprawą Wesa Cravena Freddy Krueger stał się jedną z największych ikon gatunku, wdzierając się wprost do popkultury, a odgrywający go Robert Englund wspiął się na szczyt sławy. Po trzydziestu latach od premiery przypominamy jak to się wszystko zaczęło... i dokąd posz
Frances Payne
Frances Payne

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 5

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Admin 2014-11-29, 10:40

The member 'Frances Payne' has done the following action : Kości

'dupa' : 3
Admin
Admin
Admin

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 20

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Frances Payne 2014-11-29, 10:40

orzy wspomnieć o wstrząsającym „Ostatnim domu po lewej”, gdzie w intrygujący sposób unowocześnił i zbrutalizował „Źródło” Bergmana, czy o kultowym „Wzgórza mają oczy”. Mimo to, gdy podczas spotkania w restauracji wpadł na pomysł historii mordercy ze snów, nie traktował jako punktu wyjściowego do kolejnego filmu. Idea, wywołana artykułami o osobach dręczonymi przez koszmary tak silne, że mogące doprowadzić do zgonu, kiełkowała jednak spokojnie w głowie twórcy, który po upływie trzech lat stworzył wreszcie gotowy scenariusz „Koszmaru z Ulicy Wiązów” w roku 1981. Tak, sam pomysł pojawił się już w roku 1978, ale jak widać, przełomowe dzieł
Frances Payne
Frances Payne

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 5

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Frances Payne 2014-11-29, 10:40

zy wspomnieć o wstrząsającym „Ostatnim domu po lewej”, gdzie w intrygujący sposób unowocześnił i zbrutalizował „Źródło” Bergmana, czy o kultowym „Wzgórza mają oczy”. Mimo to, gdy podczas spotkania w restauracji wpadł na pomysł historii mordercy ze snów, nie traktował jako punktu wyjściowego do kolejnego filmu. Idea, wywołana artykułami o osobach dręczonymi przez koszmary tak silne, że mogące doprowadzić do zgonu, kiełkowała jednak spokojnie w głowie twórcy, który po upływie trzech lat stworzył wreszcie gotowy scenariusz „Koszmaru z Ulicy Wiązów” w roku 1981. Tak, sam pomysł pojawił się już w roku 1978, ale jak widać, przełomowe dzieł
Admin wrote:The member 'Frances Payne' has done the following action : Kości

'dupa' : 3
Frances Payne
Frances Payne

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 5

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Admin 2014-11-29, 10:40

The member 'Frances Payne' has done the following action : Kości

'dupa' : 4
Admin
Admin
Admin

Punkty życia :
Wzór akcepta karty postaci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wzór akcepta karty postaci Right_bar_bleue

Liczba postów : 20

Back to top Go down

Wzór akcepta karty postaci Empty Re: Wzór akcepta karty postaci

Post by Sponsored content

Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum